And the story continues
Door: Karin
19 Mei 2016 | Verenigde Staten, Beatty
’s Avonds gaan we bij het camping restaurant uit eten en ondanks dat het wachten vrij lang duurt smaakt het prima.
Zondag staat Bryce Canyon op het programma. We starten de camper and off we go! We beginnen met een ochtendwandeling van zo’n 2 kilometer naar een watervalletje/riviertje en grot. De rotsen zijn mooi rood gekleurd en de omgeving is echt prachtig. We genieten volop! Daarna is het tijd voor ons eigen “hop on hop off avontuur”. Via een doodlopende weg van zo’n 29 km rijden we eerst naar het einde om op de terugweg diverse uitkijkpunten aan te doen. De rotsen blijven rood, maar toch heeft ieder punt weer iets nieuws te bieden.
Aan het eind van de middag besluiten we om door te rijden naar Zion om zowat tijd te winnen. Dit is een rit van ongeveer 3 uur. (Na alles wat we al gereden hebben stellen die drie uur vrij weinig voor). Tijdens de rit naar Zion komen we sneeuw tegen. Zo hoog zitten we. Natuurlijk stoppen we ff voor een mini fotoshoot. We blijken een kleine omweg genomen te hebben, maar uiteindelijk belanden we op een leuke camping waar een paar vriendelijke mensen helpen om onze camper weer waterpas te zetten en die wat tips geven voor het bezoeken van Zion National Park.
De maandag is aangebroken dus wij op pad naar Zion. Daar aangekomen blijkt er een flinke rij te staan voor de shuttlebus. Wij besluiten dus maar om het eerste stuk te voet te doen. Het is een fijne wandeling van zo’n anderhalf uur die ons tevens mooie foto’s oplevert van de flora en fauna. Hierna pakken we de shuttlebus naar het hoogste punt van het park. Onderweg begint het helaas te regenen en aangezien we daar niet allemaal op voorbereid waren besluiten we maar terug te gaan naar een ander punt. Aangezien het een beetje winters aandeed besluiten we even te genieten van een beker hete chocolademelk. Inmiddels is de zon weer gaan schijnen (Staan we dan met onze hete chocolademelk ;-)) en gaan we op pad naar een (van horen zeggen) mooie waterval. Het pad zou rolstoelvriendelijk zijn, dus we verwachten een redelijk makkelijk te lopen pad. Voor ons was het dat dan ook wel, maar we vragen ons nog steeds af hoe iemand in een rolstoel dat pad zou moeten berijden. 1 ding is zeker, het wordt een zware kluif voor iemand in een rolstoel. De waterval is uiteindelijk ook wel een mooi plekje al komt er maar een klein stroompje vanaf. De natuur is hier overigens wel een stuk groener dan op de andere plekken die we gezien hebben. Het doet zelfs een klein beetje tropisch aan. Aangezien het ondertussen weer is gaan druppen vertrekken we richting de camper en maken ons klaar voor Las Vegas. Yeahh.. Vegas.. here we come!
In Vegas vinden we al snel een RV Campground dus neerzetten die camper, eten, internetten en richting bed. De dagen zijn lang en af en toe best vermoeiend maar zeker de moeite waard!
En toen was het alweer dinsdag. We besluiten een klein beetje uit te slapen en van onze dag te gaan genieten. Eindelijk een dagje zonder camper. Heerlijk! Na rustig opgestart te zijn vertrekken we met het openbaar vervoer naar The Strip! Het is een een regenachtige en winderige dag. Even opwarmen bij de Starbucks dus maar. Dit is inmiddels een bekende plek voor ons geworden. Daarna lopen we The Strip op waar we al snel bekende Casino’s zien. Voor het Bellagio genieten we van een mooi fontein spektakel. Dit laat een grote indruk op ons achter. We staan even stil bij het feit dat we hier in Amerika kunnen zijn en dit alles mogen meemaken. Heel bijzonder! We bekijken Paris en The Venetian (waar je een kanaaltocht kunt maken) en lopen een paar uur over The Strip. En dan nog hebben we hem niet helemaal gezien. Van de wandeling hebben we honger gekregen, dus we gaan bij het Harley Davidson Cafe een hapje eten. Voor het eerst weer eens rond een redelijk tijdstip.
Na het eten vertrekken we richting Down Town Las Vegas. Dit is een straat die overdekt is met het grootste tv-scherm ter wereld, waar constant een soort van lichtshow op getoond wordt, ook bekend als de Fremont Street Experience. Met alle geluiden die van de casino’s komt en de diverse podia waar Dj’s staan is dit best overweldigend maar zeker zo leuk om mee te maken. We gaan een klein gokje wagen in 1 van de casino’s (The 4 Queens – hoe toepasselijk). Ingrid en Leontine maken nog wat winst en kunnen hun geluk niet op ) Na een drankje bij Don’t tell Mama’s Bar, en het aanhoren van wat zangkunsten van een bezoeker en een serveerster, pakken we de bus terug naar onze camper. Aangezien het alweer redelijk laat is en we de volgende ochtend vroeg willen vertrekken duiken we snel ons bed weer in.
En nu is het dus alweer woensdag en zijn we op weg naar Death Valley en hopen we jullie snel weer op de hoogte te kunnen brengen van onze verdere avonturen.
Groetjes van ons!
-
19 Mei 2016 - 05:32
:
Het foto's downloaden is niet helemaal gelukt, een aantal nieuwe staan bij het vorige verslag. -
19 Mei 2016 - 11:54
Tineke:
Hoi Dames
Fantastisch jullie belevenissen en gezellige foto's , volgens mij is de sfeer erg goed.
Dubbel fijn om deze reis zo te beleven. Ook ik geniet van de verslagen en foto's.
Groetjes van Tineke -
19 Mei 2016 - 22:05
Leo En Marijke:
Hallo vriendinnen , leuk om weer een reis verslag te lezen . Jullie hebben al veel mooie natuur gezien en al aardig wat kilometers gereden . Zo te lezen genieten jullie volop , wat op de foto's ook te zien is ! Nog fijne en mooie dagen . Tot het volgende reisverslag . Groetjes van ons -
22 Mei 2016 - 16:55
Piet En Agaath:
Hoi Meisjes,
Het klinkt allemaal heel goed. Geniet van jullie bijzondere reis. Maak veel foto's en films voor het thuisfront ja. Kunnen die ook genieten van al dat natuurschoon! Goede reis verder.
Reageer op dit reisverslag
Je kunt nu ook Smileys gebruiken. Via de toolbar, toetsenbord of door eerst : te typen en dan een woord bijvoorbeeld :smiley